Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores appartement van 110 m² bevindt zich op 6 minuten wandelen vanaf het Museo Revello de Toro en heeft uitzicht op de stad. Het appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.

    Dit 3-slaapkamer appartement is gevestigd vrij dicht bij de Kathedraal van Málaga, terwijl het Plaza de la Constitución op 300 meter hier vandaan is. Dankzij de eersteklas locatie van Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores appartementen ligt het Amfitheater van Malaga op 7 minuten loopafstand. De 2-badkamer accommodatie is op op slechts 1 km verwijderd van het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga gelegen.

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Om uw comfort te verhogen, heeft Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores appartement een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven. Van Málaga treinstation is binnen een paar straten van het appartement.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
    LicentienummerESFCTU0000290200001471800000000000000000VFT/MA/245210,VFT/MA/24521

    Kameropties bij Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Restaurant foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Buitenkant foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Kamer foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Bedden foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Voorzieningen foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Kamer foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Buitenkant foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Bedden foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Voorzieningen foto Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores Bedden foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores appartement?
      Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores appartement heeft een oppervlakte van 110 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Iloftmalaga Atico Plaza De Las Flores